lilike - 209122277, jó szexpartner beszámoló

Budapest, XIV. kerület
FehérHolló33 szerint valódi képpel hirdet
lilike hirdetése
SzexGuru - kattints ide a részeletes adatokért a telefonszámról!
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Telefonon hívtam, szerencsére hamar felvette. Elég könnyen tudtunk megfelelő időpontot találni. Már a telefonba nagyon kedves volt
Megközelítés
Budapest egyik kivezető útja mellett van. Én kocsival mentem, tömegközlekésről nemtudok mit mondani, szerencsére nemkell igénybe venni. Parkolás viszont ingyenes.
Helyszín
Négyemeletes háztömb, egy panel lakás. Tisztaság, és rend fogadott mindenhol. A tett helyszínén egy nagy ágy található, a fűrdőben egy kád található sok tusfűrdővel
Külső
A képek alapján teljesen felismerhető Lilike. Vékony fiatal lány, szép arcú, jó mellű, formás fenekű.
Action
Miután beeengedett a lakásba, megmutatta a tett helyszínét, ahol gyorsan levetkőztem, kaptam egy törcsit, és mentem zuhanyozni. Otthonról minden esetben úgy jövök el, hogy megfürdöm, ezért csak egy gyors tus volt részemről. Visszaérve a szobába már az ágyon várt rám, még mindig a tanga melltartó kombóba, combfixbe, és egy magassarkúba. Ledobtam a törölköm, és az ágyra feküdtem lusta pasi pózban. Kicsit még átbeszéltük a programot. Azonnal nekiállt a farkam kényeztetésének, a zacsikat is kényeztette, majd kicsit lejjebb kalandozott a nyelvével. Felemeltem a lábaimat, hogy jobban odaférjen a fekemhez is. Istenien csinálta, miközben az egyik kezével verte a farkamat. Kértem, hogy szopjon még egy kicsit. Volt mélytorok, kis kényszerfrancia is, amit nagyon élveztem. Gumit kértem, mert kiakartam próbálni a kis punciját is. Először misszibe kezdtük, igazán szűk kis puncija van neki. Mivel itt nemtudtam teljes tempóra kapcsolni, ezért kértem, hogy hátulról hagy tegyem be a farkam. Ebbe a pózban aztán már megtudtam hajtani rendesen Lilit. Egyre több, és hangosabb sóhaj hagyta el a száját, miközben én vadul dugtam hátulról. Kapaszkodtam a fenekébe, a derekába. Éreztem ha így folytatom, akkor hamar megtöltöm a gumit. Ezért inkább kértem, hogy szopjon egy kicsit. Én térdelve maradtam, ő megfordult, és már azonnal torokra vette a farkam. Kicsit segítettem neki, két kézzel húztam a fejét, és úgy dugtam a száját. Jólbírta ő is, és én is. Pár perc után visszakértem magam a puncijába. Elég hosszú ideig bírtuk mind a ketten, de én éreztem, hogy közel a vég nálam. Kérdeztem, hogy arcra élvezhetek e. Igen volt a válasza. A földre térdeltettem kicsit még szopattam, majd elég nagy adagot élveztem az arcára. Kicsit még gyönyörködtem a művembe, majd elmentünk tisztálkodni.
Mivel már közelvoltam az idő végéhez, ezért egy kis beszélgetéssel zártuk az akciónkat.
Elszámolás
Teljesen korrekt, átlagos, de az élmény fantasztikus. Utólag az asztalra helyezve.
Csokor
FehérHolló33 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Egy kedves nyitott szexi lányt ismerhettem meg az együtt töltött idő alatt. A popsi miatt még szerintem vissza fogok menni.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
Jól megírtad a beszámolót. Lejött ez alapján, hogy igazi nimfo a csaj.
Az én ízlésemnek kicsit karcos és egy helyesírás ellenőrzés sem ártott volna beküldés előtt.
Sokat haladtál a beszámoló írásban, egészen tartalmas, olvasható lett műved.
A külső részletezésével,a helyesírási hibák mellőzésével jó beszi lehetett volna..
összes / hozzászólás írása
lilike összes beszámolója
7 istennő24 felejthetetlen
45 nagyon jó
89 jó
17 egyeztetési
6 lehetne jobb
1 rossz
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-08-09 Maxwell92 aktív jó 2025-08-02 Kobiak aktív istennő 2025-04-02 Csopidavid aktív jó 2025-03-03 Robi0808 aktív jó 2025-01-27 MOTOROS1000 aktív felejthetetlen