Kingus(30+)
Budapest XI.
Pihenőidő két vendég között avagy mi a futószalag?

Pihenőidő két vendég között avagy mi a futószalag? hozzászólásai

AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: huffTagok listája!Csatlakozás a Pihenőidő két vendég között avagy mi a futószalag? fórum témához
Hirdetők és vendégek véleményére is kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol, érez korrekt és szükséges várakozási időnek két vendég között? Ami akár különbözhet szexpartnernél és masszázsnál az eltérő műfaji sajátosságok miatt és nyilván a körülmények is árnyalhatják (pl. 3 órás masszázs vagy egy 2 órás gangbang után után a 15-20 perc regenerálódásra nyilván nem elég).
<<< <  16. oldal
Hozzászólás írása...

2017. január 30. 19:08:08
Ajaj, jól érzed Sagapo, hogy darázsfészekbe nyúltál. Ne hasonlítsuk össze a szexpartner és a masszőz lelki/fizikai stb. igénybevételét, mert nem lehet és felesleges is. És a téma szempontjából mindegy is, hogy melyik kategóriáról van szó, pont azért van összemosva, mert nem kell (még ha lehet is netán) különbséget tenni a kettő között. Pláne, hogy egy csomó szexpartner masszázst is csinál és egy csomó masszőz nem szexpartnerkedik:)

2017. január 30. 19:01:17
Én is elhiszem spyyyy, hogy vannak olyan lányok, de ha valaki olyan típus és olyan profi, mint pl. Petra, akkor úgysem veszed észre, hogy hány perc telt el, csak hogy minden tökéletes. Valakinek 5 perc pihenő kell, míg kisimulnak a ráncai, van akinek 1 óra, pláne, ha egy idiótát kezelt le éppen előtted. Elismerésem azoknak, akik kordában tudják tartani ilyenkor az érzéseiket, testüket, nekem minden az arcomra lenne írva, ha fél órával a belépésed előtt egy olyan vendég távozott volna tőlem, aki összehugyozta a wc környékét, lenyalta a sminket rólam, a díszpárnákra spriccelt és esetleg elfingta magát párszor hátmasszázs közben:)

2017. január 30. 18:51:44
Szia Huff, lelkesítő szavaid okán én is ide pofátlankodtam... :)
Szerintem a higiéniára, rendrakásra, takarításra fordított idő nem pihenés egy lánynak sem! (feltéve, ha egyáltalán töri magát ilyennel...)
Ahhoz, hogy a toppon legyen és minőségi "szolgáltatást" nyújtson, pihenésre, ellazulásra, feltöltődésre is szükség van, amihez idő kell!
A futószalag érzést pont az váltja ki, hogy ha érezhető, hogy a lány csak túl akar lenni a dolgon, (minél kisebb strapával, minél hamarabb) tehát nem kipihent és laza. Ha a vendég nem csak egy gyors űrítésre megy, főleg ha visszajáró, valószínűleg észreveszi az ilyen esetet. Ezért én elhiszem a limitált vendégszámot, amit néhány hölgy állít, hogy a minőség rovására menne, ha többet vállalna.

2017. január 30. 18:26:40
Mi az ideális pihenőidő két vendég között? Teljesen eltérő és alapvetően személyiségfüggő is lehet. Felkészülésnek, éppen ezért időigényesnek tartom azt is, amikor a masszőz ráhangolódik a következő vendégére, még akkor is, ha akkor látja először. Nem tartom szerencsésnek, a jelenlegi topic témát "összemosni" a két oldal között, a megítélésem is más, ebben a témakörben.
Az erotikus masszázs oldalon tevékenykedő, Minőséget képviselő Hölgyek esetében, egy jól sikerült randi, jobban igénybe veszi az élmények okozóját, mint a szexpartner oldal "Örömszerzőit", persze kivételt képez, ha masszázsszolgáltatást is igénybe vesz a vendég. Remélem, nem lesz ebből feszültség.:)
Magamból indulok ki, senkit sem szeretnék véleményemmel megbántani.
Nálam egy jó masszázs, a randink alapját képezi és részemről elvárt! Az intimitás, az erotika, mind további hab a tortán.
Igyekszem minden esetben első vendégként érkezni, mivel számomra fontos, hogy a partnerem pihenten tudjon fogadni, azt tudja nyújtani, amit önmagától elvár.
A sokadik vendég után, úgy gondolom, a regenerálódásra elegendő idő is több kell, hogy legyen, a különben mi van, mi történik változatot, nem szeretném a bőrömön érezni. A futószalag érzés garantált!

2017. január 30. 16:57:09
Érdekes összevetni ezt az Enci féle 1 órát a Petra féle 10 perccel, főleg, hogy mindketten az oldal kiemelkedő szolgáltatói közé tartoztok és szerintem még soha senki nem távozott egyikőtöktől sem elégedetlenül (seggnyalás rész letudva, bár már minek, ismertek). Ebből tökéletesen látszik G3mini igazsága is, hogy nem a köztes idő a lényeg, hanem az a pillanat, amikor a vendég belép, addig amíg távozik. Az meg, hogy ki hogy érzi jól magát és valósítja meg a tökéletes fogadó-feelinget, már emberfüggő.

Azért nem baj, ha más is hozzászól még:)

2017. január 30. 16:46:24
Az hogy mennyi időt hagy valaki két vendég között, és mennyi idő elég elkészülni két teljesen különböző dolog. Én 8-10 perc alatt kész vagyok, tökéletes rutinnal, szoba+én magam. Természetesen több időt hagyok ki, de mivel én a pörgősebb mindennapok híve vagyok, és szeretem, ha lendületben vannak a napok, nem tartok nyári szünetet két vendég fogadása között. Én csak emiatt a tevékenység tartózkodom a randis helyszínen, és az itt töltött időt igyekszem kimaxolni, vagy pedig épp csak annyi időt töltök itt, amennyit kell, így sok minden másra is jut idő a mindennapokban :)

A titok abban rejlik, hogy senkinek semmi köze hozzá, mikor távozott az előtte lévő, vagy épp jön az utána következő- amíg a lakás tiszta, friss illat van, friss lepedő van az ágyon, és én magam is lefürödve, illatosan várom a vendéget, igaza van Huffnak, hogy teljesen mindegy, hogy "3 perc vagy 1 óra" :) És most jöhet hideg-meleg :D

2017. január 30. 16:17:02
Őöö :) Kis kiegészítés: :) miért ne lenne elég 3× 3 orgazmus? ;)

2017. január 30. 16:10:17
A számokról a téma edukatív jellege miatt kell szerintem beszélni (tudom, nai vagyok), de igazad van, ha egy lány képes megoldani, hogy úgy érezzem, én vagyok az aznapi első vendége, akkor mindegy is, hogy 3 perc alatt vagy 1 óra alatt készült fel a fogadásra.

Enci kihagytad a fórumozásra szánt időt:) Ha szolgáltató lennék, kb. én is 1 órát tartanék ideálisnak, kivéve, ha emiatt napi 1-2 vendéget veszítek és pénzt akarok keresni, mert akkor max. 30 perc:)

2017. január 30. 15:45:11
Drágám! :) Érted hajnalig is! :)))

2017. január 30. 15:44:02
:) Én is masszázs: (egyedül)
Nálam általános, hogy hosszabb időre jönnek a vendégek. Tudom, egyedi eset. Szóval: reggel, délben, este :) Első találkozás rövidebb, mivel nem tudjuk, mizujs szimpátia terén. Ép ésszel én így tudom megoldani.Valamint, hogy a vendégem várható elindulási idejére 1 órát számolok, (ha összecsúsznak) ugyanis mindent fertőtlenítek, mindent cserélek, ez kb.20 perc. Ennem mindig kell, különben elàjulnék, 10 perc. Tusi, smink, öltözés, telefon, levelek maradék időben.

2017. január 30. 15:42:33
Fontos elveszni a percekben a mi oldalunkról vizsgálva? Csak mert, ha a vendégnek megvan az illúzió, hogy aznap ő az egyetlen vendég - sőt, a lány kizárólag vele találkozik már hónapok óta :D -, akkor mindegy, hogy mennyit, mert így pont megfelelő időt készült rá, nem? Ezt pedig értékelni is fogjuk jellemzően.

Talán érdemes azt is belekalkulálni, hogy ha olyan pasi érkezik, akitől amúgy (bocs, de) nem hányja el magát a lány és a fickó esetleg hosszabbítani szeretne, akkor ez minden gond, vagy logisztikai erőfeszítés nélkül megoldható legyen.

2017. január 30. 15:20:36
Köszi Odett a hozzászólást! Miért ne, 15-20 perc elég lehet, ha a vendég kézi levezetés eredményeképpen a saját hasára potyogtat és nem volt olajos teljes teste csúszka előtte és nyilván 40 perc is kevés, ha egy csatakosra izzadt muksó az aktus végén az arcodra élvez és fürdés mellett még újra is kell sminkelned:) Tudom-tudom, te masszőz vagy, de érted.

2017. január 30. 15:17:21
Végre egy "különvélemény", Kösz, Manci, szerintem is, "egy nőnek hol elég 15-20 perc?" Kimondtad a frankót!!!

2017. január 30. 15:14:17
Szia huff!

Jól tetted, hogy nyitottál egy külön oldalt a témának, leginkább össze-vissza nyírják a témákat, ezért sem foglalkozom mostanában azzal, hogy hova mit írok! Oda írok ahol érdekes témát találok, nem csak az udvariaskodó, gavalléros hozzászólásokat!

2017. január 30. 14:53:12
Talán küldj meghívókat az érintetteknek... :D

2017. január 30. 14:52:41
Ugyan nem vagyok szexpartner,de nálam kell az 1-2 óra. Pláne hogy ha úgy alakul a helyzet akkor lehessen hosszabbítani és az így nem megy a másik program rovására,bár én egyedül dolgozom,ellenben néha van,hogy a vendégnek csak bizonyos időpont jó,ilyenkor jelezni szoktam hogy sajnos időben el kell mennie. Szalonban borzasztó,hogy pisilni se tudsz elmenni két vendég között sokszor, ráadásul néha kamuvendéget kell beírni hgy legyen egy szabad órád enni. Volt hogy nem volt időm lefürdeni és a vendéggel kellett elmennem,nagyon kínos volt mert látta ő is hogy tiszta olaj vagyok...Nekem a nyugalom többet ér,de hazudnék ha azt mondanám, nem volt még így egyedül is hajtós napom. Meg őszintén,egy nőnek hol elég 15-20 perc? :D
(Bocsi a hibákért,kádból írok és merül a teló.)

2017. január 30. 14:34:37
Igen, szolgáltatótól függ a felkészülési idő, de pont ezért lenne jó hallani olyat is, akinek kevesebb idő kell, meg olyat is, akinek több (kellene). A változó körülményeket úgyis mindenki hozzáteszi, hiszen ha az 1 órás vendéget 15 perc alatt elintézed és a maradék időben dumáltok, akkor nyilván nem kell annyi iőd a fizikai/szellemi regenerációra, elég ha gyorsan rendbe rakod a szobát és kész. Az is segít, ha egy visszajárós vendég szokásait már ismeri a hölgy, én pl. elég hosszan fürdök, az alatt egy omlettet bőven össze lehet dobni:)

2017. január 30. 14:26:20
Szerintem szolgáltatófüggő, hogy kinek, mennyi regenerálódásra, és előkészületekre van szüksége a következő kuncsaftja előtt.

Ugyan Huff, mindegyik lány váltig állítja, hogy nála 2-3 vendég a napi limit, de a nagyrészüknek azért estére füstöl a pinája akkor is, ha vödörszámra használják a síkosítót.

Szerintem nincs egy nap alatt annyi lemondás, hogy az felborítsa a programot, de ez csak magánvélemény.

2017. január 30. 14:09:16
Saccperkábé és nagy általánosságban úgy gondolom 25-30 perc az ideális köztes idő két vendég között, de ez alatt azt értem, hogy ennyit kell pihenni, regenerálódni, tisztálkodni és a helyszínt rendbe hozni. Ez tehát nem azonos a "rászervezési" idővel, ami az egyik vendég potenciális távozása és a következő vendég potenciális érkezése közötti időt jelzi.

Egy 30 perc pihenőidőből ügyes szervezéssel el lehet érni, hogy az első vendég ajtón kilépése és a következő ajtón belépése között csak 15-20 perc teljen el. Pl. a vendég második fürdése alatt össze lehet rendezni a szobát, friss lepedőt, törülközőt kikészíteni stb. Sokat számít, ha van külső segítség egy kolléganő vagy más személyében, ilyenkor nyilván előny, ha nem egyedül dolgozik az ember.

Kollégák, kérlek benneteket, ne a panaszaitokat, extrém eseteket citáljátok ide be, amikor sürgősen kellett távozni, kidobtak és a lépcsőházban pacsiztál a következő delikvenssel, hanem arról fejtsétek ki a kulturált véleményeteket, hogy szerintetek mennyi az ideális (illendő? nem tudom, mi a jó szó), amennyit szeretnétek, hogy várjon egy lány előttetek/utánatok? És milyen körülmények befolyásolják ezt az időt?

A lányoktól viszont jó lenne hallani konkrét tapasztalatot, szokást, történést, amitől mi is jobban belelátnánk és elfogadnánk a szélsőségesebb eseteket. Pl. hiába volt 30 perc két vendég között, ha 20 percet késett az első, majd pampogott, hogy 1 órára fizetett és még maradni akar, ilyenkor mi a megoldás, pénzt visszaadni időarányosan vagy bevállalni, hogy a következő vendég csússzon?

Arra is kíváncsi vagyok, hogyan lehet ép ésszel 4-5-6 agy több vendéget fogadni egy nap normális szolgáltatási színvonal mellett úgy, hogy nem őrülsz bele és nem 14 órát dolgozol? Tudom, hogy vannak, akik napi 1-2-3 vendéget fogadnak max. (vagy ezt írják ki, legalábbis:D), de talán nem ez a jellemző.